right-decor
27 Март 2016

МАЙСЬКА НІЧ у театрі ляльок

Коли зоряний віл ступає до кожного сільського двору…

Коли нещасна втоплена панночка поринає у дивний танок із рибами…

Коли молоді люди люблять одна одного, а також люблять… цілуватися)…

Десь обов/язкого чорною кішкою із боленосними пазурями шкіриться відьма мачуха! А за обрієм — Голова пильнує молодесеньку красуню з підступною метою… одружитися!

Вир почуттів, що вдесятеряється мелодійністю народних пісень, занурює у археологію свого, українського, роду. Яскраві костюми додаюсь присмак казковості дійсності. Голоси акторів неймовірно сильні! Ляльки переплетені із людськими ролями, вони символічні, влучно оповідають своєю зовнішністю характер героя.

І все це… лише до сходу сонця, до півневого крику, до вранішнього пробудження)…

«Майська ніч» за мотивами Миколи Гоголя — це наша історія, слобожанська романтика з гуцульським колоритом, пісенна, сповнена примарними істотами душевна дійсність. У виконанні акторів Харківського державного академічного театру ляльок ім. Афанасьєва вона постає більш живою, ніж вечірній пейзаж за вікном!.. Дуже раджу відвідати цей мистецький народний епос. Чекатиму на Ваші враження)

 

Один комментарий на «“МАЙСЬКА НІЧ у театрі ляльок”»

  1. Свiтлана:

    Марiя, дуже дякую за можливiсть вiдвiдати цей спектакль. Вiн справив на мене неймовiрне враження. Дуже сподобалась гра акторiв, цiкавий сюжет, захоплююча мелодiя… Було таке враження, наче поринула в казку, в якiй разом з героями переживала iхню iсторiю. А гра з ляльками тiльки пiдсилювала сюжетну лiнiю!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *