right-decor
22 Январь 2016

Виставка О.Вакуленко, або коли твоя подруга — митець!)

19 січня — багатий день для Подій Харкова) Саме у цей день відбулося відкриття персональної виставки «Я люблю Україну» молодої художниці Олесі Вакуленко https://vk.com/kudesnitsalesa у виставковому залі Харківського обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтв (вул.Пушкінська, 62). Вже років зо три МАША знайома з цією талановитою дівчиною, і ми навіть затоваришували)))

Відкриття виставки було о 16 годині, а ми спізнилися(( Але саме для нас помічник Олесі Влад… ввімкнув світло у залі, ВІДКРИВ для нас світ її картин!.. Зображення доносять до відвідувачів ритм та барви української народної творчості, колорит взаємовідносин щирих українців, символічну красу тварин і природи Батьківщини!)…

Традиційно батько Олесі був поруч на урочистому заході і щасливо підтримував донечку на черговому творчому Олімпі)

Також на виставці була можливість придбати унікальну патріотичну антистресс-розмальовку Олесі (65 гривень) та оригінальні яскраві листівки (7 та 10 гривень), чим ми і скористувалися))

 

Виставка триватиме до 11 лютого. Тож, хто не встиг на відкриття, має змогу побачити калейдоскоп картин О. Вакуленко ще протягов трьох тижнів! Щиро раджу!!!

 

Ваша МАША

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *